Užite si skutočnú relaxáciu v jedinečnom dizajnovom wellness v Žiline

SOHO1 Wellness

Užite si skutočnú relaxáciu v jedinečnom dizajnovom wellness v Žiline

Moderné dizajnové SOHO1 Wellness je miesto stvorené pre nezabudnuteľné chvíle pohody, odpočinku a uvoľnenia. 

Duševná pohoda, mentálne a fyzické zdravie sú jedným z kľúčových faktorov šťastného života.

U nás získate späť svoju silu a vnútorný pokoj.

Aké služby naše wellness centrum ponúka a čo všetko u nás nájdete?

Fínska sauna

Miesto ako stvorené pre relaxáciu. Striedanie tepla a chladu prospieva nielen psychike, ale aj telu. Táto tradičná severská relaxácia má blahodarné regeneračné účinky, dlhodobo posilňuje imunitu, prevenciu ochorení a odbúrava únavu a stres. 

Teplota: 80 – 100 °C
Vlhkosť vzduchu: 10 %

Saunové rituály

Chcete vyskúšať niečo naozaj špeciálne a spestriť si saunovanie? Náš skúsený saunér vám pripraví nevšedný zážitok. Vďaka víreniu horúceho vzduchu a rozpúšťaniu ľadu s aromatickými prísadami posunie váš zážitok zo saunovania do úplne inej dimenzie, než ste kedy zažili.

BIO sauna

Výborná voľba pre tých, ktorí milujú šetrnejší oddych a radi kombinujú priaznivé účinky sauny a aromaterapie pre zvýšenie pocitu relaxácie a uvoľnenia.

Teplota: 65 – 70 °C
Vlhkosť vzduchu: 60 %

Infrasauna

Tá je vhodná pre ľudí, ktorým sa v tradičných saunách ťažko dýcha alebo majú rôzne kardiovaskulárne problémy. Teplota v infračervenej kabíne neprekročí 50 °C. Infračervené lúče človek vníma ako teplo, má totožnú vlnovú dĺžku so slnečným žiarením a preniká až niekoľko centimetrov pod kožu. Vniká priamo do tkanív, svalov a kĺbov, na ktoré pôsobí ozdravne.

Ochladzovací bazén

Nekonečný pocit osvieženia a masívna stimulácia imunitného systému. Podporuje prekrvenie pokožky a dôležité impulzy na priebeh látkovej výmeny v tele.

Teplota: 10 – 16 °C

Kryoterapia

Liečebná metóda, ktorá pracuje s teplotami pod bodom mrazu. Jedná sa buď o prikladanie ľadu na bolestivé miesta alebo o sedenie v ľadovej kadi alebo sa jedná o pobyt v kryoboxe, kde je teplota nižšia než - 100 °C. Liečba chladom sa zvykne používať pri zápalových ochoreniach pohybového aparátu, pri bolestiach chrbta, reume, osteoporóze a artritíde. Tiež pri alergiách, ekzémoch a zníženej imunite. Pomáha zmierňovať príznaky rôznych zdravotných problémov - chronická únava, migréna, nespavosť či stres. Tiež sa odporúča po veľkej športovej záťaži, po určitých úrazoch a ako súčasť rekonvalescencie po niektorých operačných zákrokoch. 

Privátny vírivý kúpeľ

V ponuke máme taktiež privátny hydromasážny kúpeľ s bylinnou, vonnou alebo aromatickou olejovou prísadou podľa vlastného výberu.

Masáže

Samozrejmosťou sú taktiež rôzne druhy masáží, od klasických alebo relaxačných až po športové.

Saunové rituály každý večer

Navštívte saunové rituály

Príďte si Váš večer spríjemniť saunovými rituálmi, ktoré sa postarajú o hrejivý oddych a nezabudnuteľný zážitok zo saunovania každý deň.

cez týždeň:18:00  19:00  20:00

sobota:18:00  19:00  20:00 

nedeľa:17:00 18:00  19:00  20:00

 

Tešíme sa na Vás!

(nie je nutná rezervácia)

 

Spa DayBeauty & Spa Day