Služby

Vstup do wellness zóny

Vstup do wellness zóny

  Vstúpte do zóny oddychu a hrejivej regenerácie svojho tela a duše. Uvoľnite sa a doprajte si blahodárne účinky BIO sauny, absolvujte saunovanie v tradičnej fínskej saune alebo vyskúšajte kľudnejší oddych v infrasaune. Tešiť sa môžete aj na pravidelné saunové rituály. Osviežiť sa môžete v ochladzovacom bazéne s teplotou 10 – 16 °C. Relaxačné priestory s polohovateľnými kreslami a občerstvením sľubujú návštevníkom ničím nerušený odpočinok. Vstup do wellness zóny nie je potrebné rezervovať.

  Privátny vírivý kúpeľ 60 min.

  Privátny vírivý kúpeľ 60 min.

   Užite si nerušenú relaxáciu v súkromí pri sviečkach s pohárom šampanského. Privátny hydromasážny kúpeľ s bylinnou, vonnou alebo aromatickou olejovou prísadou podľa vlastného výberu je skvelou voľbou pre romantické chvíle vo dvoch. Vyberte si svoju vírivú kúpeľ a jednoducho si rezervujte termín na našej webovej stránke.

   Masáže

   Masáže

    Nechajte všetok zhon a stres za dverami a užite si jednu z našich fantastických masáží. Môžete si vybrať z rôznych druhov masáží, od klasických alebo relaxačných až po športové. Vyberte si svoju masáž a jednoducho si rezervujte termín na našej webovej stránke.

    Kryoterapia

    Kryoterapia

     Vyskúšajte terapiu chladom a príďte sa zregenerovať do našej kryosauny. Budete sa cítiť ako znovuzrodení.

     Infrasauna

     Infrasauna

      Uprednostňujete pobyt v infrasaune? Tá je výbornou voľbou pre tých, ktorí milujú kľudnejší oddych a radi kombinujú priaznivé účinky sauny a aromaterapie pre zvýšenie pocitu relaxácie a uvoľnenia. Vstup do infrasauny nie je potrebné rezervovať.

      Navštívte saunové rituály

      Fínska sauna

      pondelok-piatok:  18:00  19:00  20:00

      víkend: 17:00  18:00  19:00  20:00

      Parná sauna

      utorok/štvrtok/sobota/nedeľa: 18:30  19:30

      Tešíme sa na Vás!

      (nie je nutná rezervácia)

      pa DayBeauty & Spa Day